• Těhotenské a poporodní centrum

Těhotenské a poporodní centrum

Těhotenství je pro budoucí maminku obdobím krásného očekávání, ale i zvýšené tělesné a duševní zátěže. Přestože obojí jsou děje přirozené, na které je organismus zdravé ženy připraven, je přece jen dobré pomoci mu vlastní aktivitou.

Čím pečlivěji se budete během těhotenství připravovat, tím snadněji a lépe budete vše snášet. Po absolvování našich přednášek a kurzů cvičení se během těhotenství budete cítit příjemněji a s větším sebevědomím Váš dlouho očekávaný den zvládnete.

Cíl

Našim cílem je připravit Vás na porod tak, aby se příchod nového človíčka na svět stal pro oba rodiče příjemným zážitkem.

"Dopřejte miminku zdravou a moudrou maminku" 

Výhody

Jsme nestátní zdravotnické zařízení působící v okresu Frýdek-Místek již od roku 1992. Jako jediné nestátní zdravotnické zařízení - těhotenské a poporodní centrum ve Frýdku-Místku máme uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami a tímto Vám zaručujeme kvalitu a komplexnost našich služeb.

Díky uzavřených smluv se zdravotními pojišťovnami mají naše klientky nárok na služby hrazené ze zdravotního pojištění, které nejsou hrazeny klientkami, ale na základě indikace ošetřujícího gynekologa. 

Jaké služby Vám nabízíme

Budoucím maminkám nabízíme spoustu těhotenských služeb, které jsou pro budoucí maminku během těhotenství i po něm přínosem. Maminkám již po porodu také nabízíme širokou nabídku služeb, zaměřených jak na maminku, tak na miminko.

Kdo služby u nás poskytuje

V našem těhotenském a poporodním centru se o maminky a jejich děťátka stará výhradně zdravotnický personál (porodní asistentky, fyzioterapeuté a zdravotní sestřičky). 
Naši odborníci se neustále vzdělávají a pravidelně účastní kurzů a školení hlavně zaměřených na jejich specializaci. V dnešní době změn a modernizace je vzdělávání našich pracovníků pro nás na prvním místě a to především proto, aby Vám mohli dále své zkušenosti předat v té nejlepší možné kvalitě.

Varování
Zavřít