Po porodu

Poporodní návštěva porodní asistentkou u Vás doma

Šestinedělí je jedno z nejnáročnějších období v životě ženy. Tělo čerstvé maminky se zotavuje z porodu a pozvolna navrací do původního stavu, hojí se poporodní poranění, probíhají psychické změny. Žena se vžívá do nové role, učí se kojit a pečovat o miminko, mění se životní styl celé rodiny. V souvislosti s tím se objevuje mnoho otázek a pochybností, proto Vám nabízíme službu návštěvy porodní asistentkou u Vás doma, která zodpoví všechny Vaše otázky, poradí a prakticky ukáže, jak se správně starat o miminko i o sebe, zhodnotí celkový zdravotní stav Váš i novorozence a může dopomoci k odhalení nebo k eliminaci různých potíží (např. zánět prsu, laktační problémy).

Služba je hrazena ze zdravotního pojištění na základě indikace lékaře. V případě, že Vám lékař odmítne službu předepsat, máte možnost využít služby za přímou úhradu.

Laktační poradna

V případě problému s kojením můžete využít služby naší laktační poradkyně. Bude Vám nápomocná s odstraňováním problémů s kojením, prakticky nacvičíte správnou techniku kojení, doporučí vhodné kojící pomůcky a odsávačky, vysvětlí Vám zavádění příkrmů a odstavování, atd.

Poporodní lymfodrenáže

Masáže po porodu

Varování
Zavřít