Pro těhotné

V našem těhotenském centru nabízíme budoucím maminkám komplexní předporodní přípravu. Program pro těhotné je vytvořen z aktivit, které Vám pomohou připravit se na porod tak, aby se pro Vás stal příjemným zážitkem.

Těhotenské přednášky

Předporodní příprava zahrnuje těhotenské kurzy, těhotenské přednášky a besedy, které může budoucí maminka absolvovat sama nebo s partnerem. Těhotenské přednášky jsou rozděleny na "pravidelné" a často se opakující a "mimořádné". Není podmínkou účastnit se všech přednášek, je čistě na Vás, jaké téma si z naší nabídky vyberete.

V těhotenských kurzech se budoucí maminka od porodní asistentky dozví vše o těhotenství, průběhu porodu, šestinedělí, kojení a péči o miminko. Většina přednášek se skládá z teoretické a praktické části. Nacvičujeme dýchání, úlevové polohy, masáže, relaxaci, manipulaci s novorozencem, polohy na kojení apod.

Těhotenské cvičení

Další aktivitou je těhotenské cvičení.Nabízíme Vám klasické těhotenské cvičení na velkých míčích, které bývá kombinováno s cvičením s overbally, malými činkami a cvičícími gumičkami.

Těhotenské masáže

Nabízíme jak klasické těhotenské masáže, tak aroma masáže. Masáže jsou prováděny na speciálním těhotenském masážním stole, kde si budoucí maminka konečně může lehnout zase na bříško.

Lymfodrenáže

V našem lymfodrenážním centru máte možnost využít těhotenských lymfodrenáží, které zmírňují pocit těžkých nohou či bolesti nohou a eliminují otoky nohou. Procedury jsou prováděny vyškolenými lymfoterapeuty.

Individuální konzultace

V případě, že nemáte čas se účastnit našich přednášek a kurzů nebo dáváte přednost individuálnímu jednání, máte možnost si sjednat individuální předporodní přípravu na porod s porodní asistentkou.

Varování
Zavřít