Půjčovna pomůcek

Zvažte, zda je nutné monitor dechu nebo kojeneckou váhu kupovat. Nabízíme Vám k zapůjčení monitory dechu a kojenecké váhy. Dále máte také možnost zapůjčení odsávaček mateřského mléka firmy Medela a to jak elektrických, tak manuálních.

"My pro Vás starostlivě připravujeme, Vy bezstarostně používejte" 

Monitor dechu Babysense II

Je velmi citlivé zařízení, které hlídá frekvenci dechu Vašeho dítěte a Vy můžete klidně spát. Monitor dechu chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (syndrom SIDS). 

Je nepostradatelný pomocník při péči:

  • o kojence s rizikovými faktory tj. nízká porodní váha, 
  • předčasný porod,
  • vícečetné těhotenství apod.,
  • ale i o zcela zdravé miminko.

Po každé zápůjčce prochází monitor odbornou kontrolou a je označen nalepovacím štítkem s datem, kdy byla kontrola provedena.Cena zápůjčky: 150,- Kč/ měsíc (min. doba zápůjčky je 6 měsíců)
Kojenecká váha SOEHNLE professional

Je digitální váha, která Vám umožní doma podrobně sledovat, jak Vaše miminko přibývá nebo kolik vypilo mateřského mléka.


Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 400,- Kč/14 dní
Elektrická odsávačka "CALYPSO"

Odsávačky jsou vhodné pro odsávání k nastartování, zvýšení nebo udržení tvorby mateřského mléka.

Maminka po zapůjčení obdrží kompletní odsavačku s veškerými potřebnými doplňky. K zapůjčení odsávačky patří i krátká instruktáž o odsávání, obsluze odsávačky, manipulaci s mateřským mlékem a sterilizaci součástí odsávačky.

My pro Vás všechny části, které přijdou do kontaktu s mateřským mlékem sterilizujeme v nemocničním přístroji autokláv (při teplotě nad 120°C). Tím splňujeme hygienické podmínky pro používání odsávaček více maminkami. Je též možné zakoupit si vlastní odsávací set v lékárnách.

Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 45,-Kč/den/ Vratná záloha: 1.000,-Kč/ Jednorázová sterilizace odsávacího setu: 100,-Kč (jednorázový poplatek).
Elektrická odsávačka "SWING"
Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 45,-Kč/den / Vratná záloha: 1.000,-Kč / Jednorázová sterilizace odsávacího setu: 100,-Kč (jednorázový poplatek).
Manuální odsávačka "HARMONY"
Cena zápůjčky: Cena zapůjčky: 20,-Kč/den / Vratná záloha: 500,-Kč / Jednorázová sterilizace odsávacího setu: 100,-Kč (jednorázový poplatek).
Varování
Zavřít