Půjčovna pomůcek

Zvažte, zda je nutné monitor dechu nebo kojeneckou váhu kupovat. Nabízíme Vám k zapůjčení monitory dechu a kojenecké váhy. Dále máte také možnost zapůjčení odsávaček mateřského mléka.

"My pro Vás starostlivě připravujeme, Vy bezstarostně používejte" 

Monitor dechu Babysense II

Je velmi citlivé zařízení, které hlídá frekvenci dechu Vašeho dítěte a Vy můžete klidně spát. Monitor dechu chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (syndrom SIDS). 

Je nepostradatelný pomocník při péči:

  • o kojence s rizikovými faktory tj. nízká porodní váha, 
  • předčasný porod,
  • vícečetné těhotenství apod.,
  • ale i o zcela zdravé miminko.

Po každé zápůjčce prochází monitor odbornou kontrolou a je označen nalepovacím štítkem s datem, kdy byla kontrola provedena.Cena zápůjčky: 200,- Kč/ měsíc (min. doba zápůjčky je 6 měsíců)
Kojenecká váha SOEHNLE professional

Je digitální váha, která Vám umožní doma podrobně sledovat, jak Vaše miminko přibývá nebo kolik vypilo mateřského mléka.


Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 400,- Kč/14 dní
Elektrická odsávačka "CALYPSO"

Odsávačky jsou vhodné pro odsávání k nastartování, zvýšení nebo udržení tvorby mateřského mléka.

Maminka po zapůjčení obdrží kompletní odsavačku s veškerými potřebnými doplňky. K zapůjčení odsávačky patří i krátká instruktáž o odsávání, obsluze odsávačky, manipulaci s mateřským mlékem a sterilizaci součástí odsávačky.

My pro Vás všechny části, které přijdou do kontaktu s mateřským mlékem sterilizujeme v nemocničním přístroji autokláv (při teplotě nad 120°C). Tím splňujeme hygienické podmínky pro používání odsávaček více maminkami. Je též možné zakoupit si vlastní odsávací set v lékárnách.

Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 50,-Kč/den/ Vratná záloha: 1.000,-Kč/ Sterilní odsávací sada: 320,-Kč (jednorázový poplatek).
Elektrická odsávačka "SWING"
Cena zápůjčky: Cena zápůjčky: 45,-Kč/den / Vratná záloha: 1.000,-Kč / Jednorázová sterilizace odsávacího setu: 100,-Kč (jednorázový poplatek).
Manuální odsávačka "HARMONY"
Cena zápůjčky: Cena zapůjčky: 20,-Kč/den / Vratná záloha: 500,-Kč / Jednorázová sterilizace odsávacího setu: 100,-Kč (jednorázový poplatek).
Varování
Zavřít