• O nás

O nás

Společnost Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s.r.o. známá pod názvem POMAD byla založena 1. 7. 2005, jako přímý pokračovatel firmy Šebestová Danuše, agentura domácí péče POMAD, která poskytuje své zdravotní služby od roku 1991.

Jsme nestátní zdravotnické zařízení a naším hlavním cílem je poskytování komplexní zdravotní péče zaměřené na seniory, těhotné a ženy po porodu a klienty postižené lymfedémem. Nabízíme také různé typy masáží, provozujeme půjčovnu zdravotních a kompenzačních pomůcek a přístrojů a provádíme nástřel náušnic jak u dětí tak dospělých.

Většina našich služeb je hrazena ze zdravotního pojištění na základě indikace lékaře. K těmto typům služeb je potřeba mít potvrzený poukaz indikujícím lékařem.

Tyto služby jsou hrazeny těmito zdravotními pojišťovnami:

  • 111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • 205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 213 - Revírní bratrská pokladna
  • 207 - Oborová zdravotní pojišťovna
  • 201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 211 - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra


Naši zaměstnanci jsou registrované zdravotní sestry a porodní asistentky s dlouholetou praxí u pacientů, pravidelně vzdělávány v nových ošetřovatelských a zdravotních technikách. Všechny naše zdravotní sestry a porodní asistentky mají osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu vydaným Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Naše služby jsou zaměřeny na šest hlavních odvětví:

Náš tým

Danuše Šebestová

Danuše Šebestová

Jednatel, registrovaná zdravotní sestra, registrovaná porodní asistentka.

E-mail: sebestova@pomadfm.cz

Danuše Šebestová je ředitelka a jednatelka společnosti. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Olomouci obor porodní asistentka.

Po dokončení studia nastoupila do Frýdeckomístecké nemocnice, kde dlouhá léta pracovala jako zdravotní sestra a porodní asistentka na gynekologicko-porodním oddělení a současně byla členkou rychlé záchranné služby. Poté byla zaměstnaná jako porodní asistentka v gynekologické ambulanci MUDr. Špetla Bohumír v Kapkově Vile ve Frýdku-Místku, kde získala neocenitelné zkušenosti.

V roce 1991 začala podnikat v oboru domácí péče a porodní asistence na Frýdeckomístecku. V roce 2007 jí bylo uděleno zvláštní ocenění DTO za mimořádný přínos v regionálním rozvoji agentur domácí péče.

Mgr. Doris Šebestová

Mgr. Doris Šebestová

Manažer ošetřovatelské péče

Tel.: +420 777 755 900

E-mail: d.sebestova@pomadfm.cz

Mgr. Doris Šebestová vystudovala střední zdravotnickou školu ve Frýdku-Místku obor všeobecná sestra. Pokračovala v bakalářském studiu v oboru ošetřovatelství  a  následně si rozšířila vysokoškolské vzdělání v magisterském programu v oboru management ošetřovatelství.  Je absolventkou kurzu "Komplexní léčba lymfedému", čemuž se stále aktivně věnuje. Své vzdělání si také doplnila specializačním studiem  v oboru komunitní péče. 

Od roku 1992 pracovala na pozici zdravotní sestry na chirurgickém oddělení Nemocnice ve F-M. V roce 1995 nastoupila na pozici zdravotní sestry v terénu domácí péče POMAD. V současnosti působí ve společnosti Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s.r.o. na pozici manažera ošetřovatelské péče a podílí se na strategickém řízení společnosti.

Od porodní asistentky Danuše Šebestové převzala bohaté zkušenosti s nástřelem náušnic a již 15 let se nastřelování náušnic věnuje.

Ing. Bohdana Šebestová

Ing. Bohdana Šebestová

Ekonom, účetní a manažer marketingu.

Tel.: +420 777 755 909

E-mail: b.sebestova@pomadfm.cz

Ing. Bohdana Šebestová pracuje ve společnosti na pozici ekonom, účetní a marketingový manažer. Podílí se na strategickém řízení společnosti.

Vystudovala Vysokou školu báňskou v Ostravě, ekonomickou fakultu obor Ekonomika podniku.

Bc. Irena Ondřejová

Bc. Irena Ondřejová

Vrchní sestra domácí péče

Tel.: 777 755 905

E-mail: i.ondrejova@pomadfm.cz

registrovaná zdravotní sestra

Irena Pauliaková

Irena Pauliaková

Administrativní pracovník domácí péče

Tel.: 777 755 911

E-mail: i.pauliakova@pomadfm.cz

vedoucí administrativní pracovník, registrovaná zdravotní sestra

Varování
Zavřít