Kdo provádí nástřel

V našem zdravotním centru nástřel provádí pouze vyšší zdravotnický personál s příslušnou kvalifikací, magisterským vzděláním v oboru ošetřovatelství, dlouholetou praxí (20 let) a bohatými zkušenosti, jak se samotným nástřelem, ošetřováním i případnými komplikacemi. Samozřejmostí je i osvědčení k porušování integrity lidské kůže.

Na co si dát při výběru poskytovatele nástřelu náušnic pozor

  • "V první řadě se zaměřte na délku praxe a rozsah zkušeností s nastřelováním náušnic vybraného subjektu.
  • Dále si ověřte, zda má poskytovatel k tomuto výkonu oprávnění. Může se stát, že poskytovatel nástřelu náušnic nabízí své služby bez příslušné zdravotnické kvalifikace a oprávnění.
  • Také zvažte, zda si necháte nastřelit náušnice v kosmetickém či pearcingovém studiu nebo raději dáte přednost zdravotnickému zařízení, kde nástřel provádí zdravotnický personál.


Česká republika patří mezi ty evropské země, kde je zvykem propichovat dírky malým dětem hned po základním očkování. Tuhle práci odjakživa dělaly porodní asistentky a zdravotní sestry. Proto zastáváme názor, že lékař by měl léčit a neztrácet tak svůj drahocenný čas s činností, která je odjakživa náplní práce porodní asistentky nebo zdravotní sestry. 

Varování
Zavřít