Půjčovna pomůcek po porodu

Zvažte, zda je nutné monitor dechu nebo kojeneckou váhu kupovat. Nabízíme Vám k zapůjčení monitory dechu a kojenecké váhy. Dále máte také možnost zapůjčení odsávaček mateřského mléka.


Monitor dechu Babysense II

"My pro Vás starostlivě připravujeme, Vy bezstarostně používejte" Monitor dechu Babysense II

Je velmi citlivé zařízení, které hlídá frekvenci dechu Vašeho dítěte a Vy můžete klidně spát. Monitor dechu chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (syndrom SIDS). 

Je nepostradatelný pomocník při péči:

  • o kojence s rizikovými faktory tj. nízká porodní váha, 
  • předčasný porod,
  • vícečetné těhotenství apod.,
  • ale i o zcela zdravé miminko.

Po každé zápůjčce prochází monitor odbornou kontrolou a je označen nalepovacím štítkem s datem, kdy byla kontrola provedena.Cena zápůjčky: 200,- Kč/ měsíc (min. doba zápůjčky je 6 měsíců) Kojenecká váha SOEHNLE professional

Je digitální váha, která Vám umožní doma podrobně sledovat, jak Vaše miminko přibývá nebo kolik vypilo mateřského mléka.
Cena zápůjčky: 400,- Kč/14 dníElektrická odsávačka "CALYPSO"

Odsávačky jsou vhodné pro odsávání k nastartování, zvýšení nebo udržení tvorby mateřského mléka.

Maminka po zapůjčení obdrží kompletní odsávačku s veškerými potřebnými doplňky. K zapůjčení odsávačky patří, i krátká instruktáž o odsávání, obsluze odsávačky, manipulaci s mateřským mlékem a sterilizaci součástí odsávačky.


Cena zápůjčky: 1 den/ 50,- Kč  /  Vratná záloha 1 000,- Kč  /  Sada na odsávání k zakoupení 1ks 550,- Kč  /  Sáček do mikrovlnné trouby pro sterilizaci (20použití) 1ks 60,- Kč
Varování
Zavřít