Popis a typy náušnic

Nastřelují se pouze speciální nastřelovací náušnice k tomuto výkonu určené (zakoupíte u nás). Náušnice jsou vyrobeny z lékařské chirurgické oceli, potažené buď 24 karátovým zlatem (žlutý kov) nebo palladiem (bílý kov), další druh náušnic v naší nabídce jsou lékařské plastové náušnice.

Náš sortiment je rozdělen do 3 typů náušnic a ve všech typech je možno vybírat z velkého množství různých druhů, kamínků, tvarů, zdobení a barev. 

Zde na našich stránkách si můžete vybrat z těchto 3 typů náušnic a získat tak přibližný přehled o naší nabídce. Před samotným nástřelem náušnic bude probíhat konzultace Vašeho výběru. Někdy se stává, že nejsou všechny typy náušnic vhodné pro každý tvar a velikost ušního lalůčku, proto Vám rádi doporučíme správný typ náušnic. Ale konečné rozhodnutí jaký typ si nakonec vyberete je čistě na Vás. :-)

V každém případě se jedná o náušnice, které splňují všechny hygienické požadavky a normy. Každý pár je sterilně zabalen a nedochází ke kontaktu s rukou, tudíž manipulace je bezdotyková.

Všechny produkty jsou otestovány státní zkušebnou a mají vystaveno "Prohlášení o shodě".

Varování
Zavřít